Operator CNC – Niemcy- praca od zaraz

[] Zatrudnię

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie jako operator CNC , masz prawo jazdy, mówisz po niemiecku i nie boisz się nowych wyzwań, zadzwoń już dziś i dopytaj o szczegóły!
Oczekiwania:
• wykształcenie / doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy
• dobra kondycja fizyczna
Zakres obowiązków:
• obsługa i ustawianie maszyn CNC ze sterowaniem Fanuc, Siemens lub Heidenhain
• konserwacja maszyn
• kontrola jakości wyprodukowanych części
Oferujemy:
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• odzież roboczą
• atrakcyjne wynagrodzenie
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver sp. z o.o. ul. Gminna131 , 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informacje dodatkowe

Brak

Adres ogłoszenia

Kontakt

Mail: work@klaverteam.com
Telefon:

Lokalizacja

- (Polska)

Ogłoszenie dodano: 2024-10-18 12:09:26
Ogłoszenie wygasa: 2024-11-02 12:09:26