Spawacz MAG - 2800 EUR netto - Praca w Niemczech!

[ ] Zatrudnię

Poszukujemy Spawacza MAG do pracy w 02826 Görlitz. Praca dostępna bez znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferta:

- Wynagrodzenie: 2800 EUR netto miesięcznie.

- Brak Zeitkonta – pełna wypłata za wszystkie przepracowane godziny co miesiąc.

- Zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach z dostępem do Internetu.

- Możliwość pracy w nadgodzinach (+25% do stawki).

- Dodatki za pracę zmianową, urlopowe i świąteczne.

- Niemiecka umowa o pracę.

- Niemieckie ubezpieczenie, w tym prywatne opłacane przez pracodawcę.

- Premia po 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy.

- Cykliczne podwyżki i możliwość uzyskania regularnych zaliczek.

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie stanowiska spawalniczego.

- Spawanie elementów konstrukcyjnych zgodnie z wytycznymi i rysunkiem technicznym.

- Praca z planem pracy i kontrola wizualna wykonywanych spawów.

- Metody: spawanie MAG, stal nierdzewna, cienkie blachy 2 mm-4 mm oraz stal czarna, grube blachy 6 mm-12 mm.

Wymagania:

- Praca możliwa bez znajomości języka niemieckiego (mile widziana).

- Doświadczenie zawodowe.

- Aktualny certyfikat spawalniczy.

Kontakt:

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Klaver (KRAZ 18450) Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

work@klaverteam.com

pokaż trasę z:
do ,

Inne ogłoszenia tego użytkownika