Reklama

Szukasz pracowników?Profit Group zapewni Ci kadrę!

[ Sprzedam ] Pozostałe


Doskonale znamy realia współczesnego rynku pracy. Zajmujemy się doborem kadr pasujących do profilu i wymagań Państwa firmy. Rekrutacja, outsourcing oraz leasing pracowników to specjalizacja naszych headhunterów, którzy potrafią wyselekcjonować fachowców z Polski, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii. Specjalizujemy się w zatrudnianiu w branżach takich jak: logistyka, produkcja i motoryzacja. Posiadamy najlepsze rozwiązania dla dużych centrów logistycznych oraz firm wysyłkowych.
Z nami zatrudnianie to szybki i łatwy proces. Zajmiemy się wszelkimi dokumentacjami, sprawami wizowymi, organizacją Twojej kadry pracowniczej. Gwarantujemy minimum formalności: jedną fakturę VAT, brak rozliczeń z ZUS i US.
Zależy nam na tym, aby posiadali Państwo jak najodpowiedniej dobraną kadrę. Profesjonalnie radzimy sobie z problemami związanymi z rotacją pracowniczą – błyskawicznie wypełniamy luki w zatrudnieniu. Zajmujemy się całą dokumentacją, dzięki czemu zapewniamy Państwu nie tylko oszczędność zasobów pieniężnych poświęconych na procesy związane z rekrutacją, ale i oszczędność cennego czasu. Jeżeli chcesz się skupić na głównej misji firmy, powierz nam pozyskiwanie kadry oraz związane z tym formalności – to oszczędność czasu i pieniędzy dla Ciebie.

Email:
profitgroup2021@gmail.com
Strona internetowa:
https://profitgroupsp.com/
Adres:
Nowoberestecka 14/A
02-204 Warszawa
Telefon:
+48 730 193 777


730193777
profitgroup2021@gmail.com
Warszawa (Mazowieckie)
Wyślij wiadomośćpokaż trasę z:
do Nowoberestecka 14/A , Warszawa


Inne ogłoszenia

Zapisz się na newsletter