Ślusarz-Spawacz do montażu tokarek praca Niemcy

[ ] Zatrudnię

Poszukujemy ślusarza do pracy przy demontażu i montażu tokarek oraz frezarek. Praca bez spawania, wymagana umiejętność czytania rysunków technicznych.

Poszukiwany także  ślusarz-spawacz przy utrzymaniu ruchu oraz pracach ślusarskich przy robotach do dojenia krów i robotach opróżniających ściółkę.

Zakres obowiązków:

  • Demontaż i montaż tokarek oraz frezarek
  • Utrzymanie ruchu, prace ślusarskie przy urządzeniach/robotach do dojenia krów oraz robotach opróżniających ściółkę

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie na ślusarza
  • Doświadczenie w pracy z tokarkami, frezarkami oraz pracach ślusarskich
  • Własny samochód
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Przyjmujemy tylko pojedyncze osoby, brak możliwości pracy w zespołach (brak drużyn)

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa: 16,50 €/h
  • Bezpłatne zakwaterowanie – pokój jednoosobowy

Poszukujemy również spawaczy do pracy w Belgii (wymagane min 5 lat doświadczenia, prawo jazdy oraz znajomość angielskiego)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

 +48 570 901 414 (Kamila)
+48 570 901 033 (Dominika)
+48 731 901 913 (Weronika)

Klaver Sp. z o.o. KRAZ 18450

work@klaverteam.com

pokaż trasę z:
do ,

Inne ogłoszenia tego użytkownika